windows 7 firewall
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
windows 7 firewall
Jaký je váš názor na tento Firewall? Co jsem si všiml, tak tady převažují názory na používání Firewallů třetích stran. Jinde jsem zase četl, že zabudovaný W7 firewall je dostačující...
Re: windows 7 firewall
Zdravim 
V sedmickach uz je firewall na slusne urovni, takze neni treba firewall treti strany. Samozrejme ze jsou lepsi, ale pro bezneho uzivatele opravdu staci ten windowsacky.
20.10.
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
V sedmickach uz je firewall na slusne urovni, takze neni treba firewall treti strany. Samozrejme ze jsou lepsi, ale pro bezneho uzivatele opravdu staci ten windowsacky.
20.10.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?