windows 7 firewall

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 Dub 2008 13:09

windows 7 firewall

#1 Příspěvek od SGC »

Jaký je váš názor na tento Firewall? Co jsem si všiml, tak tady převažují názory na používání Firewallů třetích stran. Jinde jsem zase četl, že zabudovaný W7 firewall je dostačující...

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: windows 7 firewall

#2 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :)

V sedmickach uz je firewall na slusne urovni, takze neni treba firewall treti strany. Samozrejme ze jsou lepsi, ale pro bezneho uzivatele opravdu staci ten windowsacky.

20.10. :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět