
VGA to SCART
Moderátor: Moderátoři
- wASQ
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 103
- Registrován: 03 Lis 2009 11:57
- Místo/Bydliště: Liberec - Praha
VGA to SCART
Ahoj. Nevim jestli mi poradíte, ale doufám že jo. Chci propojit laptop s telkou, nicméně posledni pokus (tušim, že S-VIDEO to scart nevyšel - telka prostě nebere obraz, zvuk jo) a chci vyzkoušet tedy VGA to SCART. Máte s tím nějaké zkušenosti. Něco mi řiká, že obyčejný kable kabel VGA to SCART fungovat nebude. Co vy na to?


Tři nejnebezpečnější lidé v IT:
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad
- Caroprd111
- VIP

- Příspěvky: 13492
- Registrován: 22 Bře 2009 20:48
- Místo/Bydliště: Třebíč
- Kontaktovat uživatele:
- wASQ
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 103
- Registrován: 03 Lis 2009 11:57
- Místo/Bydliště: Liberec - Praha
Re: VGA to SCART
Děkuji za odpověď a link. Kabel mám správný, ale WIN7 mi prostě ani jednu z televizí nedetekují 
Tři nejnebezpečnější lidé v IT:
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad
- Caroprd111
- VIP

- Příspěvky: 13492
- Registrován: 22 Bře 2009 20:48
- Místo/Bydliště: Třebíč
- Kontaktovat uživatele:
- wASQ
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 103
- Registrován: 03 Lis 2009 11:57
- Místo/Bydliště: Liberec - Praha
Re: VGA to SCART
Třeba se dočkám až budou OMEGA drivery pro W7. Díky za další info
Tři nejnebezpečnější lidé v IT:
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad
- Caroprd111
- VIP

- Příspěvky: 13492
- Registrován: 22 Bře 2009 20:48
- Místo/Bydliště: Třebíč
- Kontaktovat uživatele:

Přispějete na provoz fóra?