VGA to SCART

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
wASQ
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: 03 Lis 2009 11:57
Místo/Bydliště: Liberec - Praha

VGA to SCART

#1 Příspěvek od wASQ »

Ahoj. Nevim jestli mi poradíte, ale doufám že jo. Chci propojit laptop s telkou, nicméně posledni pokus (tušim, že S-VIDEO to scart nevyšel - telka prostě nebere obraz, zvuk jo) a chci vyzkoušet tedy VGA to SCART. Máte s tím nějaké zkušenosti. Něco mi řiká, že obyčejný kable kabel VGA to SCART fungovat nebude. Co vy na to?


Obrázek
Tři nejnebezpečnější lidé v IT:
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VGA to SCART

#2 Příspěvek od Caroprd111 »

Zdravím :)

http://pctuning.tyden.cz/software/jak-a ... ojenipcstv

Myslím, že Vám tento článek pomůže.
Obrázek

Avatar uživatele
wASQ
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: 03 Lis 2009 11:57
Místo/Bydliště: Liberec - Praha

Re: VGA to SCART

#3 Příspěvek od wASQ »

Děkuji za odpověď a link. Kabel mám správný, ale WIN7 mi prostě ani jednu z televizí nedetekují :oops:
Tři nejnebezpečnější lidé v IT:
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VGA to SCART

#4 Příspěvek od Caroprd111 »

Obrázek

Avatar uživatele
wASQ
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: 03 Lis 2009 11:57
Místo/Bydliště: Liberec - Praha

Re: VGA to SCART

#5 Příspěvek od wASQ »

Třeba se dočkám až budou OMEGA drivery pro W7. Díky za další info
Tři nejnebezpečnější lidé v IT:
3. Technik, který programuje
2. Programátor, který má v ruce pájku
1. Uživatel, který dostal nápad

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VGA to SCART

#6 Příspěvek od Caroprd111 »

Nemáte zač :)
Obrázek

Odpovědět