nenacitanie cd po vlozeni cd.

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
worman
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: 29 Črc 2005 10:19
Místo/Bydliště: Europe

nenacitanie cd po vlozeni cd.

#1 Příspěvek od worman »

Prosim pomozte ak je to vo vasich silach. Normalne dvd mi ise spustit ale dvd s divx filmami nie. Islo mi to urcite neviem co sa stalo, mam windows 7.
dakujem za akukolvek pomoc.
Obrázek
Obrázek

MistX
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 22 Říj 2007 08:25
Místo/Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: nenacitanie cd po vlozeni cd.

#2 Příspěvek od MistX »

Dobrý den,

není problém jen v kodeku? zkoušel jste jiný přehrávač? já mám dobré zkušenosti s The KMplayer
When Hell is full, the dead will walk the Earth ...

Odpovědět