Prosim pomozte ak je to vo vasich silach. Normalne dvd mi ise spustit ale dvd s divx filmami nie. Islo mi to urcite neviem co sa stalo, mam windows 7.
dakujem za akukolvek pomoc.
nenacitanie cd po vlozeni cd.
Moderátor: Moderátoři
-
MistX
- Návštěvník

- Příspěvky: 11
- Registrován: 22 Říj 2007 08:25
- Místo/Bydliště: Kolín
- Kontaktovat uživatele:
Re: nenacitanie cd po vlozeni cd.
Dobrý den,
není problém jen v kodeku? zkoušel jste jiný přehrávač? já mám dobré zkušenosti s The KMplayer
není problém jen v kodeku? zkoušel jste jiný přehrávač? já mám dobré zkušenosti s The KMplayer
When Hell is full, the dead will walk the Earth ...


Přispějete na provoz fóra?