Pěkný den přeji,
na externím disku se mi objevila složka, která nic neobsahuje. Nezle ji vymazat, je na ní zámeček. PC píše toto " K provedení této akce je nutné oprávnění. Pokud chcete tuto složku měnit, obraťte se na S-1-5-21-1757981266-1677128483-1957994488-1004, aby vám byla přidělena příslušná oprávnění." Složka má název 87c59f1120b1937e213d655695c993dc. Pokud by jsem tento externí disk zapojil do velkého PC s operačním systémem Windows XP, tak složku smažu. Jakým způsobem ji vymažu na notebooku se systemem Windows 7? Děkuji Vám za odpověď.
odstranění složky
Moderátor: Moderátoři
- sudanec
- VIP

- Příspěvky: 2120
- Registrován: 02 Lis 2006 00:48
- Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
- Kontaktovat uživatele:
Re: odstranění složky
Zdravim,
s pravami Administratora prevezmete jej vlastnictvo a nastavite si prava na zmazanie.
s pravami Administratora prevezmete jej vlastnictvo a nastavite si prava na zmazanie.
Re: odstranění složky
Tak to asi nezvládnu. Hrál jsem si s tím půl hodiny a nic. Zámek zmizel, ale odstranit to nelze. Asi s tím přejdu k druhému PC a bude to. Nebyl by prosím někde k tomu návod?
- sudanec
- VIP

- Příspěvky: 2120
- Registrován: 02 Lis 2006 00:48
- Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
- Kontaktovat uživatele:
Re: odstranění složky
V prislusenstve spustite prikazovy riadok.
Napiste prikaz:
Enter
Teraz by mal ist zmazat.
Ak nie, skuste restartovat PC do nudzoveho rezimu a zmazat tam.
Napiste prikaz:
Kód: Vybrat vše
takeown /f C:\<cesta_k_niecomu_co_chcete_zmazat>Kód: Vybrat vše
cacls C:\<cesta_k_niecomu_co_chcete_zmazat> /Grant <vase_uzivatelske_meno>:FAk nie, skuste restartovat PC do nudzoveho rezimu a zmazat tam.
Re: odstranění složky
Ještě jsem si s tím pohrál dalších 15 minut a je to v koši. Bez restartu, ale neptejte se jakým způsobem. Ještě jednou díky.


Přispějete na provoz fóra?