Zdravím ve spolek
Bohužel jsem zpět i s problémem. Problém stále trvá. Situace se má tak, že jsem ten PC měl u sebe doma zhruba měsíc a ani jednou modrá smrt nenastala - používal jsem ho denně. Pak jsem PC přemístil k prarodičům a hned to začalo, já bohpžel byl v zahraničí, takže jsem s tím nemohl na dálku nic dělat, až teď. Vyměnil jsem RAMky - stejné, odpojil všechno příslušenství, z nouze vyměnil i hdmi kabel. PC se liší jen myší, klávesnicí a monitorem od sestavy, kdy jsem pc měl u sebe doma a nic se neprojevilo. Vyzkoušel jsem jinou zásuvku, zda není problém v ní - prostě "tonoucí se stébla chytá. Nechápu ...
V minidump jsou soubory viz příloha.