Kontrola logu - modrá smrt

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120011
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola logu - modrá smrt

#16 Příspěvek od Rudy »

Ukazuje to na problém s RAMkou, poškozený, či chybějící ovladač, nebo poškozený systémový soubor.

1. Nejdříve zkontrolujte systémové soubory. Do příkazového řádku napište:
sfc /scannow
a odentrujte. Systém provede kontrolu a případně nahrazení poškozeného souboru.
2. Pokud to nepomůže, udělejte kontrolu RAM: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=106788
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

red
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 84
Registrován: 29 Dub 2005 13:00

Re: Kontrola logu - modrá smrt

#17 Příspěvek od red »

Oboje jsem udělal a nic to nenašlo. Je fakt,že se modrá smrt neobjevila ani jednou, ale ona i tam bývala velmi nepravidelně.
Scannow nenašel žádnou chybu a ten ram test jsem po skoro 11. hodinách vypnul. Error = 0 - více viz přiložený soubor.
Dnes zase odjíždím, tak se do pátku odmlčím.

Moc díky a mějte se.! :-)
Přílohy
RAM.png
RAM.png (387.7 KiB) Zobrazeno 1499 x

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120011
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola logu - modrá smrt

#18 Příspěvek od Rudy »

OK, tak zatím nic. Jsme tu stále. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

red
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 84
Registrován: 29 Dub 2005 13:00

Re: Kontrola logu - modrá smrt

#19 Příspěvek od red »

Zdravím ve spolek :-)
Bohužel jsem zpět i s problémem. Problém stále trvá. Situace se má tak, že jsem ten PC měl u sebe doma zhruba měsíc a ani jednou modrá smrt nenastala - používal jsem ho denně. Pak jsem PC přemístil k prarodičům a hned to začalo, já bohpžel byl v zahraničí, takže jsem s tím nemohl na dálku nic dělat, až teď. Vyměnil jsem RAMky - stejné, odpojil všechno příslušenství, z nouze vyměnil i hdmi kabel. PC se liší jen myší, klávesnicí a monitorem od sestavy, kdy jsem pc měl u sebe doma a nic se neprojevilo. Vyzkoušel jsem jinou zásuvku, zda není problém v ní - prostě "tonoucí se stébla chytá. Nechápu ...
V minidump jsou soubory viz příloha.
Přílohy
minidump.rar
(358.52 KiB) Staženo 4 x

red
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 84
Registrován: 29 Dub 2005 13:00

Re: Kontrola logu - modrá smrt

#20 Příspěvek od red »

PRTSC - modré smrti.
Ještě doplním, když chci vyzkoušet, zda modrá smrt nastane, tak pustím YT a přehrávám videa a měním rychle stopu a nejpozději do cca 2-3 minut modrá smrt nastane.
Přílohy
2026-06-16.jpg
2026-06-16.jpg (58.49 KiB) Zobrazeno 124 x

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15890
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: Kontrola logu - modrá smrt

#21 Příspěvek od JaRon »

Ahoj,
zaskocim:
Kedze si toho odskusal uz dost, vyskusaj este grafiku - preinstaluj ovladace GK /novsie/starsie
prip. Skus inu GK
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět