Zdravím,
webový prohlížeč mi oznamuje a to furt. Předtím to nedělal. Jak to mám řešit?
Pavel Šimon
Jak na to?
Moderátor: Moderátoři
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jak na to?
Zdravím,
dělal mi to nesprávný datum v systému. Vyřešeno.
Pavel Šimon
dělal mi to nesprávný datum v systému. Vyřešeno.
Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.
Přispějete na provoz fóra?