Jak na to?

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Jak na to?

#1 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

webový prohlížeč mi oznamuje a to furt. Předtím to nedělal. Jak to mám řešit?

Pavel Šimon
Přílohy
Hláška.png
Hláška.png (36.56 KiB) Zobrazeno 1226 x
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na to?

#2 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

dělal mi to nesprávný datum v systému. Vyřešeno.

Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na to?

#3 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

může se to uzavřít. :closed: Děkuji.

Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.

Zamčeno