LightScribe Control Panel
Moderátor: Moderátoři
LightScribe Control Panel
ahoj,rad bych se zeptal k čemu je LightScribe Control Panel.dík dan 
Naposledy upravil(a) Mc_Murphy dne 07 Říj 2012 07:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přesunuto do správné sekce. Toto není řešení problému s logem, ale dotaz.
Důvod: Téma přesunuto do správné sekce. Toto není řešení problému s logem, ale dotaz.
Re: LightScribe Control Panel
Zdravim 
LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe
Control Panel - je k tomu kontrolni panel
LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe
Control Panel - je k tomu kontrolni panel
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: LightScribe Control Panel
DíkMárty84 napsal:Zdravim
LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe
Control Panel - je k tomu kontrolni panel
Re: LightScribe Control Panel
Nemate zac 
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?