LightScribe Control Panel

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
DanMM
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 25 Zář 2012 21:54

LightScribe Control Panel

#1 Příspěvek od DanMM »

ahoj,rad bych se zeptal k čemu je LightScribe Control Panel.dík dan :wink:
Naposledy upravil(a) Mc_Murphy dne 07 Říj 2012 07:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přesunuto do správné sekce. Toto není řešení problému s logem, ale dotaz.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: LightScribe Control Panel

#2 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :)

LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe

Control Panel - je k tomu kontrolni panel :)
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

DanMM
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 25 Zář 2012 21:54

Re: LightScribe Control Panel

#3 Příspěvek od DanMM »

Márty84 napsal:Zdravim :)

LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe

Control Panel - je k tomu kontrolni panel :)
Dík :thumbsup:

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: LightScribe Control Panel

#4 Příspěvek od Márty84 »

Nemate zac :wink:
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno