potreboval by som nejaky jednoduchy program, pomocou ktoreho by som mohol nahravat Live vysielanie z online radia alebo z archivu, kedze z archivu toho radia si mozem relacie len vypocut ale nemozem trvalo stiahnut do PC, hladam software, ktory by mi to nahral a tak by som si to mohol ulozit do PC
alebo ak existuje aj ine riesenie, tak budem rad
dakujem
Software na nahravanie zvuku
Moderátor: Moderátoři
- cernohous13
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 8721
- Registrován: 09 Pro 2006 06:19
- Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou
- Kontaktovat uživatele:
Re: Software na nahravanie zvuku
Zdravím,
nemám vyzkoušené ale můžeš kouknout tady: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... aimaradio/
nebo tady http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... st-player/
popřípadě další volby v té sekci
nemám vyzkoušené ale můžeš kouknout tady: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... aimaradio/
nebo tady http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... st-player/
popřípadě další volby v té sekci
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím
-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Přispějete na provoz fóra?