Tento problém zde již řešil Roli. Když jsem otevřel skrytá zařízení, pod správcem zařízení, je tam SBRE s vykřičníkem ve žlutém trojúhelníku. Používal jsem AD-Aware, ale nyní mám AVG. Domnívám se, že je to příčinou toho, že když chci v ovládacích panelech otevřít zařízení a tiskárny tak stále nabíhají, ale nikdy se neotevřou.
Mám Windows7 Home premium, 64 bitový.
Nevím zda to mám udělat podobně jako ve vzpomenutém případě.
Děkuji za radu.
SBRE vykřičník
Moderátor: Moderátoři
Re: SBRE vykřičník
Odinstaloval jsem SBRE s vykřičníkem. Když otevřu zařízení a tiskárny tak rámeček stále nabíhá, ale žádné zařízení se neobjeví, takže ovladače nemohu nijak nainstalovat. V horním řádku stále běží zelená barva, doběhne až na konec a stále se otáčí kolečko načítání stránky a stále nic. Jako kdyby je počítač neviděl, přitom tiskárna normálně funguje.
- sudanec
- VIP

- Příspěvky: 2120
- Registrován: 02 Lis 2006 00:48
- Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
- Kontaktovat uživatele:
Re: SBRE vykřičník
Ono to podla mna s tymi tlaciarnami nijako nesuvisi. Toto bude problem skor v nastaveni siete a network discovery.
Re: SBRE vykřičník
Zřejmě mi pomohl prográmek Repair tasks. 


Přispějete na provoz fóra?