WinXP Manager a problém

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

WinXP Manager a problém

#1 Příspěvek od Viruskill »

Chtěl jsem nainstalovat WinXP Manager verze 8.0.1.0 a nejde to. Dávám sem screen hlášky a ten program. Děkuji za rady.
Přílohy
Hláška.png
Hláška.png (12.13 KiB) Zobrazeno 1939 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: WinXP Manager a problém

#2 Příspěvek od Viruskill »

Nejde sem dát ten instalátor kvůli velikosti.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: WinXP Manager a problém

#3 Příspěvek od Viruskill »


Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: WinXP Manager a problém

#4 Příspěvek od Viruskill »

Vyřešeno. Možno uzamknout.

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: WinXP Manager a problém

#5 Příspěvek od Pavuk29 »

Dobre. :closed:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Zamčeno