Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prosím o radu - Nejedou aktualizace Chyba OxC8000247

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
ota
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 115
Registrován: 15 říj 2007 20:50

Prosím o radu - Nejedou aktualizace Chyba OxC8000247

#1 Příspěvek od ota »

Po výměně HDD a naklonování Win7 Home Premium přestaly fungovat aktualizace. Stav služby Windows update sice hlásí zapnuto, ale při pokusu aktualizovat, ať už automaticky, či manuálně se dozvím, že služba není aktivní a ať zkusím restart, což bohužel nepomáhá. PC hlásí chybu číslo 0XC8000247.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 119674
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu - Nejedou aktualizace Chyba OxC8000247

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Je to chyba systému. Zkuste tento postup: https://translate.googleusercontent.com ... glJC632bXw .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět