Zdravím, mám v PC 16GB RAM (4x4GB), ale počítač ukazuje jen 8GB - z každé paměti odebírá pouze 2GB. Případě, když odeberu 2x4GB tak mi ve vlastnostech systému ukazuje pouze 4GB.
Děkuji za radu!
Paměti
Moderátor: Moderátoři
Re: Paměti
bylo by dobre vypsat vasi hw a sw konfiguraci systemu, dale, kde Vam to hlasi spatnou velikost

Přispějete na provoz fóra?