Kvôli ramke nejde pc

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
tomriddle
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 105
Registrován: 09 Kvě 2008 02:14

Kvôli ramke nejde pc

#1 Příspěvek od tomriddle »

Doma máme starý pc, ktorý bol už dlho odložený bokom. Rozhodol som sa som trošku ho upgradovať. K základná doska (Optiplex 745 GX745) môjho pc som preto na alze kúpil ramku, ktorá by mala vyhovovať. K pôvodným dvom ramkám som pridal dve nové. Pc sa však len chvílku spustilo a potom zhaslo. Skúšal som vybrať nové ramky a ponechať si len pôvodné, ale problém sa nevyriešil.
Pc mám verzii Small Form a ramku som kupoval Kingston 1GB DDR2 667MHz CL5.

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvôli ramke nejde pc

#2 Příspěvek od sudanec »

A co teda teraz ten pocitac s iba povodnymi ramkami spravi po zapnuti?
Predtym ako ste pridali ramky sa spustil so starymi?
Obrázek

Odpovědět