Nemozem nastavit outlook.

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Lestatos
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 06 Pro 2007 10:42

Nemozem nastavit outlook.

#1 Příspěvek od Lestatos »

Prosim vas o radu s nastavenim Outlook. Neustale mi vyhadzuje hlasku ktoru som cvakol a pridal dole ako prilohu. Uz som skusal vsetko, a nic nepmohlo. Dakujem predom.
Přílohy
foto hlasky .
foto hlasky .
Out.jpg (55.29 KiB) Zobrazeno 1271 x

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemozem nastavit outlook.

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
to je firemny mail, nie?
kalypsoreal . sk
Obrázek

Odpovědět