Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

přehřívání pc

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
thehorcpa
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2014 14:31

přehřívání pc

#1 Příspěvek od thehorcpa »

Zdravím, můj počítač (komponenty:procesor:ADM Athlon(tm) II X2 240 , 2.80GHZ
RAM:2gb
32b) se přehřívá. Počítač mám už kvůli tomu otevřený, chvíly to fungovalo, nyní je pořád otevřený a přehřívá se znovu a znovu (hlavně při hraní her).
k zjištění teploty využívám speedfan 4.49, když nic nemám aktivní jenom net tak mám teploty : TEMP1 38-41C
TEMP2:35-42C
TEMP3:29-38C
při hraní her je vše nad teplotou 45, při teplotě nad 50C se obraz roztřese, sekne, a vypne se počítač.
Chtěl bych vědět, jestli by to bylo možné opravit jinou cestou než přes opravnu, momentálně nemám moc peněz na opravu.
Každý den budu sledovat tento příspěvek, ale byl bych rád, kdyby jste mi napsali na č. 732725659 nebo na skype thehorcpacz, děkuju :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 119402
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: přehřívání pc

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Nevěřím, že teplota 50° způsobí vypnutí PC. Teploty u chipů a CPU se mohou pohybovat až do 65°C ( u MB až 75°C).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět