Ahojte
Dnes som si kúpil eset smart security a našlo to tieto infiltrácie, jedná sa hlavne o win32/conduit. Dočítal som sa, že to nie je klasický vírus ale určitý druh malwaru ktorý sa dostane do PC cez stahovanie free programov. Eset mi ho dal do karantény. Otázka znie: ked ho z karantény zmažem to akože zmažem z počítača alebo iba z karanteny a v PC nadalej ostane? Dakujem
Nachádza sa v
C:/Users/mojemeno/AppData/local/Temp/ct322586/statisticsStub.exe/win32/Toolbar conduit - potencionalne nechcená aplikácia
Nerozumiem týmto veciam tak sa nehnevajte
win32/conduit zmazať?
Moderátor: Moderátoři
Re: win32/conduit zmazať?
Zdravim 
Pokud soubor z karanteny vymazete, vymazete ho i z pc. V pc by zustal, kdybyste zvolil v karantene moznost "obnovit soubor"hablota napsal:Otázka znie: ked ho z karantény zmažem to akože zmažem z počítača alebo iba z karanteny a v PC nadalej ostane?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: win32/conduit zmazať?
Dakujem velmi pekne za odpoved a neposkodim nejake ine subory ktore sluzia windowsu alebo programom ak ich zmazem?
Pozeram v registri ze tieto nechcene aplikacie v karantene su umiestnene aj v C:/User/AppData/Local/Microsoft/windows/Temporary Internet files/ Content IE.5/ conduitinstaller.exe
ale asi logicky mi to pride ze by som to mohol zmazat ci?
Pozeram v registri ze tieto nechcene aplikacie v karantene su umiestnene aj v C:/User/AppData/Local/Microsoft/windows/Temporary Internet files/ Content IE.5/ conduitinstaller.exe
ale asi logicky mi to pride ze by som to mohol zmazat ci?
Re: win32/conduit zmazať?
Neposkodite.hablota napsal:neposkodim nejake ine subory ktore sluzia windowsu alebo programom ak ich zmazem?
Vse, co je v Temp, jsou docasne (nepotrebne) soubory, cili jejich vymazanim se nemuze nic spatneho stathablota napsal:Pozeram v registri ze tieto nechcene aplikacie v karantene su umiestnene aj v C:/User/AppData/Local/Microsoft/windows/Temporary Internet files/ Content IE.5/ conduitinstaller.exe
ale asi logicky mi to pride ze by som to mohol zmazat ci?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: win32/conduit zmazať?
Dakujem velmi pekne fakt mi to pomohlo a viem zase nieco viac. Skvelé fórum
PS: Avira nič nenašla, naozaj sa oplatilo investovat za ESET smart.. /je teraz lacnejší/
PS: Avira nič nenašla, naozaj sa oplatilo investovat za ESET smart.. /je teraz lacnejší/
Re: win32/conduit zmazať?
Dekujem za pochvaluhablota napsal:Dakujem velmi pekne fakt mi to pomohlo a viem zase nieco viac. Skvelé fórum![]()
Jak jste sam psal, neni to klasicky virus, spis otravna brzda. Taky zalezi jak je AV nastaven. Takze to srovnavani neni tak jednoznacne, jak se muze zdathablota napsal:PS: Avira nič nenašla, naozaj sa oplatilo investovat za ESET smart.. /je teraz lacnejší/
Jinak pokud byste chtel mit jistotu, ze tam neco nezustalo, dejte log z RSIT http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30&t=130787 treba do sekce s preventivkama http://forum.viry.cz/viewforum.php?f=30
Chcete se tady jeste na neco zeptat, nebo muzem tema uzavrit?
14.7.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?