Nenajede Windows

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
pajush
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 Črv 2014 18:45

Nenajede Windows

#1 Příspěvek od pajush »

Dobrý den, včera večer jsem vypla pc a dnes po zapnutí mi nenajel windows, pouze vždy to co přikládám níže. Zkoušela jsem restartovat i vypojit a zapojit všechny kabely, ale výsledek byl vždy stejný. Prosím o navržení nějakého řešení.

http://ulozto.cz/xxZJH4MY/10268639-1020 ... 6817-n-jpg

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenajede Windows

#2 Příspěvek od Pavuk29 »

pajush napsal:Dobrý den, včera večer jsem vypla pc a dnes po zapnutí mi nenajel windows, pouze vždy to co přikládám níže. Zkoušela jsem restartovat i vypojit a zapojit všechny kabely, ale výsledek byl vždy stejný. Prosím o navržení nějakého řešení.

http://ulozto.cz/xxZJH4MY/10268639-1020 ... 6817-n-jpg
Ahoj
kedze sa ta nik neujal, skusime to spolu? :)
Tvoj pocitac sa pravdepodobne pokusa nabootovat z media, ktore tam uz nie je. Podla hlasky tipujem W8?
Toto sa same od seba neurobi. Treba nastavit v BIOS boot z disku.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 Říj 2009 18:15
Místo/Bydliště: Cheb

Re: Nenajede Windows

#3 Příspěvek od MiliNess »

Ne ne pavoučku, pravděpodobně je poškozený BCD soubor na systémovém svazku, systémový svazek nebo dokonce pevný disk.
Jak moc se kamarádíš s počítači pajush? Nebude to až tak jednoduché.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenajede Windows

#4 Příspěvek od Pavuk29 »

MiliNess napsal:Ne ne pavoučku, pravděpodobně je poškozený BCD soubor na systémovém svazku, systémový svazek nebo dokonce pevný disk...
Nemyslel som hned na nieco tak brutalne :?: :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Odpovědět