Autorun windows 8

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Autorun windows 8

#1 Příspěvek od matastol »

Mam jenom takový dotaz, koupil jsem notebook s windows8 a při vložení CD/DVD USB flash se nezobrazí nabítka (autorun) chybí tahle funkce u osmiček ?

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorun windows 8

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,


tu je dajaky navod, skuste
Obrázek

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorun windows 8

#3 Příspěvek od sudanec »

Aha, link. Tu je ako vypnut, naopak zaskrtnut je zapnut :)
http://mywindows8.org/disable-autoplay-in-windows-8/
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Autorun windows 8

#4 Příspěvek od matastol »

Super díky :)

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorun windows 8

#5 Příspěvek od sudanec »

A teda uz to ide? :D
v pohode
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Autorun windows 8

#6 Příspěvek od matastol »

Ano už to jde, ale ono je lepší mít to vypnuté. Mě spíš zajímalo jestli tahle funkce v osmičkách je nebo není. :)

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorun windows 8

#7 Příspěvek od sudanec »

Jaaj.. no.. je :)
dobre teda, tesim sa, zamykam (vraj to tak teraz mame robit)
Obrázek

Zamčeno