Mam v ruce mini notebook toshiba nb100 s win XP. Po nalogovani do Win (i v nouzovem rezimu) ntb zamrzne - lze hybat s mysi ale to je tak vsechno. Kdyz najedu na hlavni panel objevi se presypaci hodiny, nefunguji ani klavesove zkratky. Diagnostika pameti a disku OK. Potreboval bych to aspon na malinkou chvilku rozchodit, nebo aspon poradit nejaky offline nastroj na zjisteni produkt key Windows XP - na ntb jsou legalni OEM Win se stitkem, bohuzel po nekolikaletem pouzivani deckem je key "odsoupany" do niceho...
Diky za rady
P.S. zalohu dat jsem provedl pomoci Hiren´s Boot CD



Přispějete na provoz fóra?