Zdravím, mám win7 a chtěl bych aby moje ikony se zobrazovali jako "Střední ikony" v každé složce kterou otevřu .
Protože když to nastavím u jedné např. Programy Files tak ve složce filmy to mám rozdílné. Jde to něják? Ví někdo jak na to ?
Budu rád za každou radu.
S pozdravem Pavel Bezděs
Zobrazení ikon
Moderátor: Moderátoři
- PacandaMilan
- Návštěvník

- Příspěvky: 174
- Registrován: 04 Ún 2011 19:55
- Místo/Bydliště: Znojmo
Zobrazení ikon
PERGL
- Mc_Murphy
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6706
- Registrován: 03 Lis 2008 15:55
- Místo/Bydliště: Plzeň [ZČ]
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zobrazení ikon
Zdravím. 
A co takhle použít přímo Nápovědu v nabídce Start?
Zkus postupovat podle obrázku níže.
A co takhle použít přímo Nápovědu v nabídce Start?
Zkus postupovat podle obrázku níže.
- Mc_Murphy
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6706
- Registrován: 03 Lis 2008 15:55
- Místo/Bydliště: Plzeň [ZČ]
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zobrazení ikon
Prostě "děkuji" by stačilo.





Přispějete na provoz fóra?