po instalacii windows live movie maker nejde spustit

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
radoslav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 21 Bře 2005 21:51
Místo/Bydliště: Slovensko

po instalacii windows live movie maker nejde spustit

#1 Příspěvek od radoslav »

po instalacii windows live movie maker nejde spustit,napriek tomu ze pc splna systemove poziadavky.
prestudoval som vsetky windowsacke doporucenia,ani jedno nemoze byt pricinou


dik za radu

Avatar uživatele
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 Pro 2006 15:53
Místo/Bydliště: Brüx/Praha

Re: po instalacii windows live movie maker nejde spustit

#2 Příspěvek od Marek-26 »

Dobrý den,
vyhodí to nějakou hlášku? Jakou verzi Movie Makeru jste nainstaloval?

radoslav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 21 Bře 2005 21:51
Místo/Bydliště: Slovensko

Re: po instalacii windows live movie maker nejde spustit

#3 Příspěvek od radoslav »

no ved spominam ze som instaloval z win esential posledny live movie maker pre win7 a hlaska je iba ze nejde spusit a skontrolujte ci Vase HW prostriedky su pre instalaciu dostatocne.
Vsetko som to pozrel ,splnam vsetko,prezeral som fora ale ziadny navod ako to riesit som nenasiel.

Avatar uživatele
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 Pro 2006 15:53
Místo/Bydliště: Brüx/Praha

Re: po instalacii windows live movie maker nejde spustit

#4 Příspěvek od Marek-26 »

Vaše grafická karta podporuje DirectX verze 10?

Napište tedy raději konfiguraci Vašeho PC :)

radoslav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 21 Bře 2005 21:51
Místo/Bydliště: Slovensko

Re: po instalacii windows live movie maker nejde spustit

#5 Příspěvek od radoslav »

Momentalne tuto temu uzavrem,pretoze som to riesil inym softom.
dakujem

Avatar uživatele
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 Pro 2006 15:53
Místo/Bydliště: Brüx/Praha

Re: po instalacii windows live movie maker nejde spustit

#6 Příspěvek od Marek-26 »

Není tedy zač a téma nechávám :lock:

Zamčeno