Bezpečnost

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
alnagon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 26 Kvě 2012 20:37

Bezpečnost

#1 Příspěvek od alnagon »

Dobrý večer, chci se zeptat, zda je bezpečné zveřejnění logu z RSIT? Myslím tím, jestli někdo nemůže něco "vystopovat". Děkuji.

Avatar uživatele
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 Lis 2006 15:24
Místo/Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Bezpečnost

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Z vystopovani ceho mate obavy :???:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

alnagon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 26 Kvě 2012 20:37

Re: Bezpečnost

#3 Příspěvek od alnagon »

Jsem v tomhle laik, tak mě zajímá, jestli se tyto logy nedají nějak zneužít.

Avatar uživatele
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 Říj 2008 08:02

Re: Bezpečnost

#4 Příspěvek od motji »

Nemyslím si. Sice v logu může být někde Vaše jméno, záleží, jak máte pojmenovaný počítač nebo složky, a někdy i DNS server, ale jinak nic. A jméno se dá upravit :) . Případně si můžete po odvirování požádat, ať Váš topic přesuneme do koše :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

alnagon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 26 Kvě 2012 20:37

Re: Bezpečnost

#5 Příspěvek od alnagon »

motji napsal:Nemyslím si. Sice v logu může být někde Vaše jméno, záleží, jak máte pojmenovaný počítač nebo složky, a někdy i DNS server, ale jinak nic. A jméno se dá upravit :) . Případně si můžete po odvirování požádat, ať Váš topic přesuneme do koše :)
Děkuji :-)

Avatar uživatele
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 Říj 2008 08:02

Re: Bezpečnost

#6 Příspěvek od motji »

Nemáte zač :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Odpovědět