Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Googlemail, youtube, fcb..

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
lorreaine
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2012 07:53

Googlemail, youtube, fcb..

#1 Příspěvek od lorreaine »

Dobre rano, chtela bych se zeptat, nainstalovala jsem pred tydnem novy antivir avira.com, od te doby se mi neda prihlasit na googlemail,facebook mi sel hodne pomalu, psat zpravy vubec, google.de mi obcas jde, obcas ne, v podstate se pri vyhledavani zasekne na delsi dobu (treba i 2 - 5 minut), pri youtube mi nesla prehrat vubec videa.. Zkusila jsem stahnout malvarbytes, ten mi nasel 2 infikovane soubory, ktere jsem vymazala.. Presto pocitac sel dost pomalu, zkusila jsme odinstalovat i antivir, ale sice jde pocitac rychle, problem se strankami je tu porad... Nacitani je rychlejsi, obcas mi stranky naskoci, ale v poradku to neni. Pouzivam IE, ale i kdyz jsem myslela, ze problem je v prohlizeci, v mozille to take bohuzel neslo...
Dekuji za odpoved...

©o®si
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 úno 2012 10:07

Re: Googlemail, youtube, fcb..

#2 Příspěvek od ©o®si »

Ahoj, já bych zkusil vymazat cookies.
:arrow: V Mozille. Nástroje -> možnosti -> soukromí -> vymazat některá cookies (tam si najdeš stránky u kterých to chceš odstranit, nebo dáš vymazat vše)

:arrow: u IE.. Nástroje - > zabezpečení -> odstranit historii z procházení -> zaškrtni Soubory Cookies a odstraň

Zamčeno