Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problem s Prohlizecem Opera.

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Galucius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 21 srp 2011 20:41

Problem s Prohlizecem Opera.

#1 Příspěvek od Galucius »

Dobry den mam takovy vetsi problem. Pred tydnem jsem si do PC nainstaloval program VDownloader a chtel si stahnout par filmu z youtube Ovsem neslo mi to, v Nastaveni jsem neco poklika a stale to neslo kdyz jsem VDownloader oddelal z PC tak mi nesle internet v Opere, zkusil jsme aji Explorer ale taky 0. reakce. Pozadal jsem kamarada aby me poslal VDownloader pres Skype. Jedine co Fungovalo bylo Skype a ICQ + torrenty. jinak zadna reakce od Internetu ani u her. Jakmile jsem nainstaloval VDownloader a spusil jsem ho tak se me rozebehl aji Internet v Opere jenomze VDownloader je nestabilni a System na W7 mi jej shazuje dolu a me to uz stve. nevedeli byjste co s tim? Dekuji moc.

Galucius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 21 srp 2011 20:41

Re: Problem s Prohlizecem Opera.

#2 Příspěvek od Galucius »

Tak jsme to už pokombil a nastavil. bylo to jendou blbostí. No stačilo se trozku v tom podrbat.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Problem s Prohlizecem Opera.

#3 Příspěvek od motji »

Takže to tu můžeme zavřít :closed:
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno