Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Malwarebytes

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
ab021
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 323
Registrován: 11 lis 2007 15:54

Malwarebytes

#1 Příspěvek od ab021 »

Dobrý deň. Nevie niekto, čo sa stalo s MBAM? Pri poslednej aktualizácii sa nainštaľovala verzia 1.51.1.1200. Stále hlási, že databáza je stará 7 dní a keď ju dám aktualizovať, tak mi vypíše, že mám nainštaľovanú aktuálnu databázu. Dátum a verzia databázy nie sú uvedené. Takisto mám zrušený key. Skúšal som odinštaľovať a opäť nainštaľovať MBAM, Všetko ide v poriadku, pokiaľ neaktualizujem databázu. Všetko sa potom opakuje. To znamená, že MBAM je nefunkčné. THX

Uživatelský avatar
Dizzy1990
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 45
Registrován: 15 bře 2011 19:48

Re: Malwarebytes

#2 Příspěvek od Dizzy1990 »

Pokud jsem dobře pochopil, tak máte zakoupenou plnou verzi a jakmile aktualizujete databázi, tak Vám to napíše, že je aktuální.
Zkoušel jste napsat na jejich podporu?

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Malwarebytes

#3 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :) Jen tak pro jistotu, zkontrolujte, zda mate na pc nastavene spravne datum. Uz jsem se setkal s tim, ze tam bylo nastavene spatne a program pak psal, ze je stara databaze. Jednalo se sice o jiny, ale...
Jinak ja mam free verzi a dnes jsem ji normalne aktualizoval a funguje
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Uživatelský avatar
Dizzy1990
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 45
Registrován: 15 bře 2011 19:48

Re: Malwarebytes

#4 Příspěvek od Dizzy1990 »

Márty84 píše:Zdravim :) Jen tak pro jistotu, zkontrolujte, zda mate na pc nastavene spravne datum. Uz jsem se setkal s tim, ze tam bylo nastavene spatne a program pak psal, ze je stara databaze. Jednalo se sice o jiny, ale...
Jinak ja mam free verzi a dnes jsem ji normalne aktualizoval a funguje
Já jsem tu poslední verzi nainstaloval asi před čtyřmi dny a od té doby taky v pořádku :wink:

Uživatelský avatar
MINIMAXA
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 138
Registrován: 11 pro 2008 21:39
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Malwarebytes

#5 Příspěvek od MINIMAXA »

Zdravím,máte naprostou pravdu....po uprage na novější verzi mi taktéž přestaly fungovat aktualizace,doporučuji ponechat starší verzi(1.50.1.1100),ta mi jede v pohodě.. :-) Hlášku o uprage na novější verzi zatím ignoruji,totéž prozatím doporučím i vám :-)

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: Malwarebytes

#6 Příspěvek od mahajana »

MINIMAXA píše:Zdravím,máte naprostou pravdu....po uprage na novější verzi mi taktéž přestaly fungovat aktualizace,doporučuji ponechat starší verzi(1.50.1.1100),ta mi jede v pohodě.. :-) Hlášku o uprage na novější verzi zatím ignoruji,totéž prozatím doporučím i vám :-)
:) 100% pravda stalo se mne totéž :frusty:

na filehippo sem stahnul predposledni++ vypnul v nastaveni -->>nastaveni aktualuzacniho programu-->> Stahnout a nainstalovat aktualizaci programu pokud je k dispozici a vse šlape :turned: -->> http://www.filehippo.com/download_malwa ... ware/8999/

PS: na foru malwarebytes se tenhle bug řeší :roll: par dnu :D

Uživatelský avatar
Dizzy1990
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 45
Registrován: 15 bře 2011 19:48

Re: Malwarebytes

#7 Příspěvek od Dizzy1990 »

Jen pro zajímavost teď jsem provedl aktualizaci z verze 6773 na 6775, která proběhla v pořádku.
Mám free verzi.
Chci se zeptat těch kterým to nejde, tak také vlastníte free verzi, nebo ostrou?

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: Malwarebytes

#8 Příspěvek od mahajana »

Dizzy1990 píše:Jen pro zajímavost teď jsem provedl aktualizaci z verze 6773 na 6775, která proběhla v pořádku.
Mám free verzi.
Chci se zeptat těch kterým to nejde, tak také vlastníte free verzi, nebo ostrou?

free :)

po update na 1.51 prestala slapat aktualizace :arcisit: -->>čistej reinstal na 1.51 to samé :o -->> mrknul sem na forum malwarebytes a hle tento bug se tam intenzivne řeší :lol: --->> kopnul jsem starou 1.50 a neřeším :fr:

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Malwarebytes

#9 Příspěvek od Márty84 »

To je zajimave, mi to slape v poho, schvalne jsem to zkousel odinstalovat a znova nainstalovat a jede.
Verze 1.51, datum 5.6., databaze 6775, nactene vzorky 323368. Kontrola aktualizaci - mate nejnovejsi verzi databaze.
Mam vistu home basic sp2 32bit. Tak jsem zvedav, na co se prijde :D
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: Malwarebytes

#10 Příspěvek od mahajana »

Márty84 píše:To je zajimave, mi to slape v poho, schvalne jsem to zkousel odinstalovat a znova nainstalovat a jede.
Verze 1.51, datum 5.6., databaze 6775, nactene vzorky 323368. Kontrola aktualizaci - mate nejnovejsi verzi databaze.
Mam vistu home basic sp2 32bit. Tak jsem zvedav, na co se prijde :D
:bye: mam xp pro :wub:

a na foru malwarebytes sem tak nejak po cteni vyčenichal ze samo zatim nevedi v cem je problem :lol:

ab021
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 323
Registrován: 11 lis 2007 15:54

Re: Malwarebytes

#11 Příspěvek od ab021 »

Mám ostrú verziu. Verzia 1.50 ide, ale aktualizáciu vírusovej databázy nemôžem urobiť, pretože mi zároveň aktualizuje aj program a potom to padá. Nechápem, ako je možné, že niektorým to ide v poho. Možno je to tým, že používajú free verziu.

Uživatelský avatar
MINIMAXA
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 138
Registrován: 11 pro 2008 21:39
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Malwarebytes

#12 Příspěvek od MINIMAXA »

Já mám taktéž FREE verzi,a aktualizace mi stejne nejdou.... Já nevím jak u vás,ale když mě vyskočí hláška o tom,že nenovější verze programu byla stažena a že bude nainstalována nová verze,pak místo na OK kliknu na STORNO a mám stále starou verzi :-) Nejlepší řešení tu už ovšem psal mahajana:
na filehippo sem stahnul predposledni++ vypnul v nastaveni -->>nastaveni aktualuzacniho programu-->> Stahnout a nainstalovat aktualizaci programu pokud je k dispozici a vse šlape :turned:
Zajímavé bude sledovat,na co autoři programu přijdou... mimochodem mám také XP,ale verzi HOME.

Uživatelský avatar
Dizzy1990
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 45
Registrován: 15 bře 2011 19:48

Re: Malwarebytes

#13 Příspěvek od Dizzy1990 »

Taky mám free a Windows 7 64bit SP1.
Docela záhada :roll:

ab021
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 323
Registrován: 11 lis 2007 15:54

Re: Malwarebytes

#14 Příspěvek od ab021 »

Skúšal som stiahnuť a nainštaľovať free, ale je to to isté, ako u ostrej verzii.

Uživatelský avatar
Dizzy1990
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 45
Registrován: 15 bře 2011 19:48

Re: Malwarebytes

#15 Příspěvek od Dizzy1990 »

Ještě mě napadá, jestli ty problémy nemůže způsobovat antivir+firewall?
Co používáte za antivir + firewall, nebo kompletní ochranný balíček?
Já používám Eset Smart Security 4 verze 4.2.71.2.

Odpovědět