Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

NIS 2011 v. F-Secure Internet Security 2011

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Fargo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2011 01:04

NIS 2011 v. F-Secure Internet Security 2011

#1 Příspěvek od Fargo »

Dobrý den,
zakoupil jsem nový PC a nemám v něm zatím antivirový program. Rozhodl jsem se pro komplexní ochranu, sledoval jsem testy, z nichž vyšel nejlépe finský F-Secure a irský Symantec. Kterému systému by jste dali přednost a proč.
Děkuji.

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: NIS 2011 v. F-Secure Internet Security 2011

#2 Příspěvek od james008 »

Fargo píše:Dobrý den,
zakoupil jsem nový PC a nemám v něm zatím antivirový program. Rozhodl jsem se pro komplexní ochranu, sledoval jsem testy, z nichž vyšel nejlépe finský F-Secure a irský Symantec. Kterému systému by jste dali přednost a proč.
Děkuji.
Symantec, tj bud Norton Internet Security nebo N360. Ma dlouhodobe nekolisajici dobre vysledky bez vaznych vypadku, neklade na znalosti uziatele temer zadne brime, vetsinu veci poresi za vas aniz by jste o tom vedel, coz je pro beznou praci neocenitelne, velmi dobra detekce databazemi i heuristikou, dobry firewall, atd. atd.. Pokud bych chtel alternativu, tak misto F-secure se vice hodi plnohodnotny Kaspersky Internet Security. ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Odpovědět