Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Norton 360 v5 .. dostatečné ?

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
flavoursxd
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 úno 2011 15:37

Norton 360 v5 .. dostatečné ?

#1 Příspěvek od flavoursxd »

Ahoj, zformátoval jsem disk, takže jedu nanovo i s novým antivirem. Všude jsem viděl kladné ohlasy na Norton 360, tak momentálně zkoušim free verzi a když uspěje tak placenou. Tak by mě zajímalo, zejména od uživatelů Nortonu jestli pokryje vše dostatečně aniž bych musel ještě instalovat jiný firewall či štíty. Dříve jsem používal Sunbelt + Avast 6 a doplňky ochrany na lišku. (ff)

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Norton 360 v5 .. dostatečné ?

#2 Příspěvek od james008 »

flavoursxd píše:Ahoj, zformátoval jsem disk, takže jedu nanovo i s novým antivirem. Všude jsem viděl kladné ohlasy na Norton 360, tak momentálně zkoušim free verzi a když uspěje tak placenou. Tak by mě zajímalo, zejména od uživatelů Nortonu jestli pokryje vše dostatečně aniž bych musel ještě instalovat jiný firewall či štíty. Dříve jsem používal Sunbelt + Avast 6 a doplňky ochrany na lišku. (ff)
Staci to plne.... ;-) Nezapomente ovsem mit aktualizovany operacni system (windows update/microsoft update ....a pote nechat v sytemu zapnute automaticke aktualizace)... prohlizec je take fajn mit oktualizovany ...apod....
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Odpovědět