Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Spyware terminator

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
jastinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 12 úno 2011 19:46

Spyware terminator

#1 Příspěvek od jastinek »

Dobrý den, mám vše co to našlo přesunout do truhly nebo odstranit? Děkuji moc.
Přílohy
spyware terminator.png
(210.4 KiB) Staženo 134 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118375
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spyware terminator

#2 Příspěvek od Rudy »

Kromě tracking cookies bych nic nemazal. Tohle je podle mne falešná detekce. Namátkou některý z těch nalezených souborů otestujte online na www.virustotal.com .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Spyware terminator

#3 Příspěvek od james008 »

Doporucuji pouzivat spyware terminator vyhradne nainstalovan BEZ ClamAv, tj. jen jej ;-)

*pri instalaci a dotazu na uroven ochrany zatrhnete jen "Ochrana proti spyware".
Pro antiviruvou ochranu a kontrolu pak pouzijte k tomu urceny software (Norton Internet security, Avast, Avira, atd.)
V pc by mel byt od kazdeho sw jen jeden. Tj jeden av, jeden antispy, popr. jen Norton Internet security, ktery
vse zvladne sam.
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Odpovědět