Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Blu-ray vypalování

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hulkee
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 442
Registrován: 16 čer 2007 13:22
Bydliště: Vrchlabsko
Kontaktovat uživatele:

Blu-ray vypalování

#1 Příspěvek od Hulkee »

Zdravím s netipickou otázkou:

Spolubydlící si koupil nové VAIO, ve kterém je BLU RAY vypalovačka, je to grafik a občas dělají HD videa a filmy a tak by se hodilo něco, co BLU RAY disky umí vypalovat.

Takže moje otázka zní: Máte někdo zkušenost s dobrým softwarem pro vypalování BLU RAY? :D
Per aspera ad astra! In æternum et ultra!
RSIT - - AVP Tool - - HijackThis - - OTM - - Avenger - - Gmer - - MBR - - SystemLook - - OTL
CCleaner - - Defraggler - - Filehippo Update Checker
Obrázek POSLOUCHEJTE RÁDCE (ví co dělá) a VŠECHNO PEČLIVĚ ČTĚTE!!!Obrázek
“Všichni lidé jsou blázni. Ty, kterým se podaří své bludy vydat knižně, nazýváme filozofy.”

Uživatelský avatar
earl
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: 14 pro 2005 20:59
Bydliště: Brno

Re: Blu-ray vypalování

#2 Příspěvek od earl »

Zdravim,

napr. Nero 10 - z vlastni zkusenosti ne,mam to zprostredkovane.
Autoruns + HitmanPro + UPM + Avenger + GMER + OTM + AVPTool + RSIT + RootRepeal
________________________________________________________________________________________
ObrázekAKTUALIZOVANY ANTIVIR A PERSONALNI FIREWALL JSOU DVE NEZBYTNE OCHRANNE KOMPONENTY KAZDEHO PC,PRIPOJENEHO DO INTERNETU!!!
ObrázekZALOHOVANIM OSOBNICH DAT O NE NEPRIJDETE V PRIPADE FATALNICH PROBLEMU SE SOFTWAREM I HARDWAREM!!
ObrázekNEPOUZIVEJTE COMBOFIX NA VLASTNI PEST, POUZE, POKUD K TOMU BUDETE VYZVANI.PRI NESPRAVNE MANIPULACI S NIM MUZE DOJIT K ZNEFUNKCNENI SYSTEMU!
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
___________________________________________________________
----------------------earl@forum.viry.cz-----------------------

Uživatelský avatar
Ecik
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 04 říj 2010 20:31

Re: Blu-ray vypalování

#3 Příspěvek od Ecik »

Zdravím,
souhlasím s kolegou.
V létě jsem měl půjčenou blu-ray vypalovačku na vyzkoušení a v Neru 10 jsem i několik médií bez problému vypálil.
Takže za mě určitě Nero, jelikož je to asi momentálně nejlepší aplikace na vypalování dat.

Odpovědět