Chyba bitové kopie, chyba nouzového režimu a spustění system
Moderátor: Moderátoři
Re: Chyba bitové kopie, chyba nouzového režimu a spustění sy
instalačni cd nemam pocitac sem kupovala v srpnu a zadne cd k windowsum tam nebylo
Re: Chyba bitové kopie, chyba nouzového režimu a spustění sy
Tak zkuste opravu tim Windows 8 Managerem, nebo primo systemovymi nastroji, jak se popisuje zde http://jnp.zive.cz/jak-zachranit-a-opravit-windows-8
Pripadne si muzete pujcit od nekoho instalacku (ale musi to byt stejna verze systemu) a spustit opravu z ni. Kdyz bude zadat licencni klic, pouzijete samozrejme ten svuj, ktery byste mela mit nalepeny nekde na pc.
Nejradikalnejsi reseni je vratit pc do tovarniho nastaveni. Predpokladam, ze kdyz k tomu nebyl windows zvlast, bude nekde na disku recovery partition, kde je cista zaloha systemu.
1.5. pro neaktivitu
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Pripadne si muzete pujcit od nekoho instalacku (ale musi to byt stejna verze systemu) a spustit opravu z ni. Kdyz bude zadat licencni klic, pouzijete samozrejme ten svuj, ktery byste mela mit nalepeny nekde na pc.
Nejradikalnejsi reseni je vratit pc do tovarniho nastaveni. Predpokladam, ze kdyz k tomu nebyl windows zvlast, bude nekde na disku recovery partition, kde je cista zaloha systemu.
1.5. pro neaktivitu
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?