Chyba bitové kopie, chyba nouzového režimu a spustění system

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
vanicda1
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 12 Ún 2015 11:46

Re: Chyba bitové kopie, chyba nouzového režimu a spustění sy

#31 Příspěvek od vanicda1 »

instalačni cd nemam pocitac sem kupovala v srpnu a zadne cd k windowsum tam nebylo

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Chyba bitové kopie, chyba nouzového režimu a spustění sy

#32 Příspěvek od Márty84 »

Tak zkuste opravu tim Windows 8 Managerem, nebo primo systemovymi nastroji, jak se popisuje zde http://jnp.zive.cz/jak-zachranit-a-opravit-windows-8

Pripadne si muzete pujcit od nekoho instalacku (ale musi to byt stejna verze systemu) a spustit opravu z ni. Kdyz bude zadat licencni klic, pouzijete samozrejme ten svuj, ktery byste mela mit nalepeny nekde na pc.

Nejradikalnejsi reseni je vratit pc do tovarniho nastaveni. Predpokladam, ze kdyz k tomu nebyl windows zvlast, bude nekde na disku recovery partition, kde je cista zaloha systemu.




1.5. pro neaktivitu :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno