Bod obnovení

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod obnovení

#16 Příspěvek od Viruskill »

Běží-li něco na pozadí, tak se Bod obnovení neudělá.
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod obnovení

#17 Příspěvek od Viruskill »

Nejmenší čas mohu mít půlhodinu. Třeba 10 minut mi nefunguje.
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod obnovení

#18 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

dávám sem Script.
Přílohy
Vytvoření Bodu Obnovení.zip
(1.04 KiB) Staženo 158 x
Jsem zapojen do systému BOINC.

Odpovědět