Bod obnovení
Moderátor: Moderátoři
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
Re: Bod obnovení
Běží-li něco na pozadí, tak se Bod obnovení neudělá.
Jsem zapojen do systému BOINC.
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
Re: Bod obnovení
Nejmenší čas mohu mít půlhodinu. Třeba 10 minut mi nefunguje.
Jsem zapojen do systému BOINC.
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
Re: Bod obnovení
Zdravím,
dávám sem Script.
dávám sem Script.
- Přílohy
-
- Vytvoření Bodu Obnovení.zip
- (1.04 KiB) Staženo 160 x
Jsem zapojen do systému BOINC.
Přispějete na provoz fóra?