Tak bohužiaľ, musím si počkať do decembra, až vtedy budem mať 18 rokov.sudanec napsal:odoslana
Kód: Vybrat vše
This feature is not available for your account
You must be over a certain age to use this feature.Moderátor: Moderátoři

Tak bohužiaľ, musím si počkať do decembra, až vtedy budem mať 18 rokov.sudanec napsal:odoslana
Kód: Vybrat vše
This feature is not available for your account
You must be over a certain age to use this feature.
To kto ma nad 80, nema narok?Unlimited_Killer napsal:Já vůl nastavil při registraci na Google svůj věk a teď se tam nedostanu...

graupel napsal:Tak bohužiaľ, musím si počkať do decembra, až vtedy budem mať 18 rokov.sudanec napsal:odoslana![]()
Kód: Vybrat vše
This feature is not available for your account You must be over a certain age to use this feature.
Možná by stálo za to podiskutovat kdy a kde je žádoucí resp. nežádoucí vyplňovat pravdivé (nepravdivé) údaje, fotky, nicky, avatary a jaké kdo s tím máte zkušenosti, ono už se to tady párkrát rozebíralo v různých topicích....trochu to s bezpečností na netu souvisíPavuk29 napsal:To kto ma nad 80, nema narok?Unlimited_Killer napsal:Já vůl nastavil při registraci na Google svůj věk a teď se tam nedostanu...



Něco s tím udělám Ještěrej3šť3r napsal:>Unlimited_Killer
>Igorg
To chce gmail

odeslánoIgorg napsal:a mě byste nepozvali?
igor.gaurazavinacseznam.cz
| 