Problémy s kamerou na skype

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Brk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 13 Pro 2007 22:33

Problémy s kamerou na skype

#1 Příspěvek od Brk »

Nainstaloval jsem poslední verzi Skype. Moje kamera na Skype trhá při pohybu obraz. Není-li puštěna přes Skype funguje perfektně. Přeinstaloval jsem ovladače kamery, grafické karty i znova Skype a vše marné. Poraďte. Díky.

Avatar uživatele
reset1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 243
Registrován: 08 Črv 2011 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s kamerou na skype

#2 Příspěvek od reset1 »

Dobrý den a vidí program Skype Vaši webkameru, popřípadě nemáte tam někde nastavení hardwarové akcelerace, nebo něco podobného :roll:
Pokud nepomůže doporučuji se zkusit vrátit ke starší verzi programu Skype.

Avatar uživatele
etis
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 142
Registrován: 04 Ún 2006 10:28
Místo/Bydliště: Spojené Žochárske Emiráty

Re: Problémy s kamerou na skype

#3 Příspěvek od etis »

reset1 napsal:Dobrý den a vidí program Skype Vaši webkameru,
Skúsiť takto: Otvoriť Skype/ nástroje/ nastavení/ nastavení videa
Tam sa musí obraz zobrazovať normálne.... Je to tak?
To je moja fotka,len vlasov mám o 1 menej.
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!

Brk
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 13 Pro 2007 22:33

Re: Problémy s kamerou na skype

#4 Příspěvek od Brk »

Veškeré nastavení ve Skype nepomáhá.

Avatar uživatele
etis
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 142
Registrován: 04 Ún 2006 10:28
Místo/Bydliště: Spojené Žochárske Emiráty

Re: Problémy s kamerou na skype

#5 Příspěvek od etis »

etis napsal:Otvoriť Skype/ nástroje/ nastavení/ nastavení videa
Tam sa musí obraz zobrazovať normálne.... Je to tak?
To je moja fotka,len vlasov mám o 1 menej.
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!

Odpovědět