Rada při zlepšení této PC sestavy

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
reset1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 243
Registrován: 08 Črv 2011 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada při zlepšení této PC sestavy

#91 Příspěvek od reset1 »

Ten článek na který odkazujete je skoro 5 let starý, tak se nedivte, že s tím jsou špatné zkušenosti, když v té době přicházeli první dvoujádrové procesory.
Dnes je to, ale úplně něco jiného :wink:

Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: Rada při zlepšení této PC sestavy

#92 Příspěvek od Roli »

wegel napsal:dobře, tak teda mám nechat raději ten 4jádrový ? než např. 3 jádrový.Mě jde de facto jen o tyto hry, rád bych aby to jelo v pohodě.A našel jsem si to na tom pctunning http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php? ... &view=next a moc dobré zkušenosti s tím ale nejsou koukám..
Jak jsem psal ať se to někomu líbí nebo ne, ten Intel Core i3-2100 nebo klidně vyšší verze

je pro tebe ideál, protože čtyři jádra nedokáže nic využít naplno :wink:
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

wegel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 210
Registrován: 16 Črv 2005 09:45
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Rada při zlepšení této PC sestavy

#93 Příspěvek od wegel »

tak ještě mi byla doporučena jedna možnost
:Sestava:
AMD Phenom™ II X2 Dual-Core 555 Black Edition
MSI MB Sc AM3 870-C45
SEASONIC zdroj 500W
MSI VGA ATI R5770-PMD1G,GDDR5 1Gb
DIMM DDR3 2GB 1600MHz CL9 KINGSTON 2x
WD CAVIAR BLUE WD5000AAKS 500GB SATA
case Coolermaster elite


tak váham, co by jste u teto sestavy doporučili, případně poupravili.A co se týče zákl. desky tak v těch se moc neorientuju, jestli by byla dostačující i pro případný budoucí upg.

Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: Rada při zlepšení této PC sestavy

#94 Příspěvek od Roli »

Nevím co ti na to mám říct, protože můj názor a tip už znáš.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

wegel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 210
Registrován: 16 Črv 2005 09:45
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Rada při zlepšení této PC sestavy

#95 Příspěvek od wegel »

Roli napsal:Nevím co ti na to mám říct, protože můj názor a tip už znáš.
já vím no, dokonce dva další lidi mi doporučili sestavu podobnou kterou jsi uváděl (s intelem a ati), jenže pořád se nemužu rozhodnout..asi si hodím mincí ... :D

Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: Rada při zlepšení této PC sestavy

#96 Příspěvek od Roli »

wegel napsal: já vím no, dokonce dva další lidi mi doporučili sestavu podobnou kterou jsi uváděl (s intelem a ati)
No vidíš.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět