Portal 2
Moderátor: Moderátoři
- Mc_Murphy
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6706
- Registrován: 03 Lis 2008 15:55
- Místo/Bydliště: Plzeň [ZČ]
- Kontaktovat uživatele:
Re: Portal 2
Myslím, že Portal 2 je hra, že jo? Pak si pozorně přečti tyto příspěvky.David777 napsal:Ahojky, mátě někdo Portal 2ku? Já jsem si to nainstaloval ale při zapnutí mi to vždy spadne, a tak hledám někoho kdo by mi poradil co s tím?
Re: Portal 2
aha, tak to se všem omlouvám, smažte to tu....





Přispějete na provoz fóra?