Nevím proč to ještě neopravili ale WMP plug-in tam nefunguje.
Ve verzy 3.6 stačilo překopírovat 3 soubory do složky plug-in ale ve verzy 4 žádná složky plug-in není.
Zatím nikdo neví jak to zprovoznit.
Nevíte někdo jak to zprovoznit?
Moderátor: Moderátoři

Si ma dostal, som sa az oblial kavoufilip544 napsal: Zatím nikdo neví jak to zprovoznit.
Nevíte někdo jak to zprovoznit?

Ale ja sa smejem na tom, ze si skonstatoval, ze to nikto nevie a hned sa spytujes, ci to niekto viefilip544 napsal:Spíš zůstanu na verzy 3.6.
Co je na tom divnýho Pavouku?
On návod EXISTUJE ale ne na nižší NT systémy (pod 5.0)