Rozdělené video ve Firefoxu ?

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
James7
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: 20 Led 2009 12:27
Místo/Bydliště: Bakov
Kontaktovat uživatele:

Rozdělené video ve Firefoxu ?

#1 Příspěvek od James7 »

Zdravičko,

vskytl se jistý problém.

Asi před dvěma dny jsem aktualizoval Adobe Flash Player na verzi 10.2.152.26. Dnes jsem na netu (YouTube) chtel přehrát video a hle rozdělená obrazovka na dvě části (viz příloha). :?:

Vše ostatní jako Windows Media Player, DivX atd. jdou normálně.

Prosím o pomoc, kde co změnit v nastavení, případně co dalšího udělat, aby to fungovalo jako dřív. :???:

Dík všem :wink:
Přílohy
video.JPG
video.JPG (62.97 KiB) Zobrazeno 1282 x
"Přijímám všechno, co mi život přináší, a doufám, že se rozhodnu správně." Amy Smart
"Lidí je na světě hodně, ale těch dobrých je po čertech málo."
PC: Win 7 + Mozilla Firefox
NTB: Win 7 + Google Chrome
udržbu provádí: CCleaner + Defraggler + AVG + FileHippo

Avatar uživatele
lolek169
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 158
Registrován: 28 Pro 2010 23:02
Místo/Bydliště: Praha

Re: Rozdělené video ve Firefoxu ?

#2 Příspěvek od lolek169 »

Dobrý den.
Zkoušel jste reinstal firefoxu?A pak znovu nainstalovat adobe flash player?

Avatar uživatele
James7
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: 20 Led 2009 12:27
Místo/Bydliště: Bakov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdělené video ve Firefoxu ?

#3 Příspěvek od James7 »

Reinstal Adobe Flash Player jsem už zkoušel. Ani reinstal Firefoxu nepomohl. :?:
"Přijímám všechno, co mi život přináší, a doufám, že se rozhodnu správně." Amy Smart
"Lidí je na světě hodně, ale těch dobrých je po čertech málo."
PC: Win 7 + Mozilla Firefox
NTB: Win 7 + Google Chrome
udržbu provádí: CCleaner + Defraggler + AVG + FileHippo

ArcticX
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 315
Registrován: 31 Led 2011 20:59

Re: Rozdělené video ve Firefoxu ?

#4 Příspěvek od ArcticX »

Dobrý den, tady jsem našel postup, tak ho zkuste a napiště , jestli pomohl ;-)
Spustit video >> kliknout pravou myší na video >> v Nastaveni odstranit Hardwarovou akceleraci u záložky s ikonkou LCD monitoru.

Avatar uživatele
James7
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: 20 Led 2009 12:27
Místo/Bydliště: Bakov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdělené video ve Firefoxu ?

#5 Příspěvek od James7 »

Problem vyřešen :!:

Postup řešení byl následující:
1. odinstalace (přes Ccleaner) Firefoxu, Adobe flash player; Adobe Air
2. vyčištěno Ccleanerem
4. stažení (přes IE) Firefoxu a nainstalování
5. stažení a instalace Adobe flash Player
6. stažení a instalace Adobe flash player pro IE

Video lze přehrát v normálu :!: :wink:

Děkuji Vám všem :worship: a přeji co nejméně problémů s PC :D
:closed:
"Přijímám všechno, co mi život přináší, a doufám, že se rozhodnu správně." Amy Smart
"Lidí je na světě hodně, ale těch dobrých je po čertech málo."
PC: Win 7 + Mozilla Firefox
NTB: Win 7 + Google Chrome
udržbu provádí: CCleaner + Defraggler + AVG + FileHippo

Odpovědět