Office 2007

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 Lis 2006 15:24
Místo/Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Office 2007

#16 Příspěvek od vyosek »

Mozna nekde na skladu jeste bude, ale spise bych sel uz do 2010
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 Říj 2007 18:41

Re: Office 2007

#17 Příspěvek od branda »

Omlouvám se za vstup...
MaRiNa007 napsal:Dobrý den.Je ještě ke stažení microsoft office 2007?Pokud ano nedali byste mi prosím oficiální odkaz?Na oficiálních je 2007 ale přesměruje mě to na 2010
Zkuste tady: http://www.softpedia.com/progDownload/M ... 58321.html

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Office 2007

#18 Příspěvek od sudanec »

branda napsal:Omlouvám se za vstup...
MaRiNa007 napsal:Dobrý den.Je ještě ke stažení microsoft office 2007?Pokud ano nedali byste mi prosím oficiální odkaz?Na oficiálních je 2007 ale přesměruje mě to na 2010
Zkuste tady: http://www.softpedia.com/progDownload/M ... 58321.html
Toto je link na download.. nie na zakupenie licencie.
Obrázek

Avatar uživatele
MaRiNa007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: 23 Ún 2010 08:53

Re: Office 2007

#19 Příspěvek od MaRiNa007 »

Děkuji moc všem už ho mám nainstalovaný :) :) :) :)
!!!ESET FOREVER!!!
Historie počítačů je nudná-budoucnost počítačů je nebezpečně užitečná

Avatar uživatele
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 Lis 2006 15:24
Místo/Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Office 2007

#20 Příspěvek od vyosek »

Za vsechny zucastnene, nemate zac :)
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět