Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nejde nainstalovat Office

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
curt-xx
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: 18 pro 2005 15:37

Nejde nainstalovat Office

#1 Příspěvek od curt-xx »

Dobry den,
uz par dni resim problem s tim, ze mi nejde nainstalovat Microsoft Office. mozna, ze nemam jeste z registru odinstalovano vse co ma byt z predchozi verze, nebo nevim. Kazdopadne tu chybu ma dost lidi, co jsem hledal na netu. Vzdy nekdo neco poradil, ale nic nepomohlo nebo uz se ty lidi pak neozvali. At uz se jednalo o prekopirovani cd do pc pred instalaci, ci opravenmi problemu scandiskem atd.

Pri instalaci mi to najendou hodi, ze to nemuze najit soubor officeLR.cab, ktery tam ale ocividne je. Kazdopadne se pres to nedokazu dostat. Tak budu rad za jakoukoliv radu. Treba bude stacit jen, ze nekdo bude lepe rozumet anglicky nez ja a prijde na odpoved jinde.

Predem moc dekuji

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Nejde nainstalovat Office

#2 Příspěvek od Čarls »

Zkuste najít na C složku MSOCACHE a smažte jej pak dejte novou instalaci Microsoft Office
Přečtěte :!: http://support.microsoft.com/kb/825933/cs http://support.microsoft.com/kb/830168/cs http://office.microsoft.com/en-us/offic ... px?redir=0
Odpověď č. 8: Nejlepší je k opravě místního zdroje instalace použít nástroj Local Installation Source Tool, který je k dispozici v sadě Office Resource Kit, kterou naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://office.microsoft.com/en-us/assis ... 61033.aspx (http://office.microsoft.com/en-us/assis ... 61033.aspx)
Opravu provedete pomocí funkce Enable (Povolit) tohoto nástroje.
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět