Jen jestli to funguje:)

Patříte mezi Vzorné návštěvníky? Pak je tato sekce pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Kaczenka21
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 04 Lis 2010 11:04
Kontaktovat uživatele:

Jen jestli to funguje:)

#1 Příspěvek od Kaczenka21 »

:D zkoušim jestli mé problémy budou řešeny přednostně:)
Ale zrovna mě nenapada žadny problem:) :roll:
Kaczenka♥

Avatar uživatele
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 Lis 2006 15:24
Místo/Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Jen jestli to funguje:)

#2 Příspěvek od vyosek »

:offtopic: :closed:
Naposledy upravil(a) vyosek dne 07 Pro 2010 19:55, celkem upraveno 1 x.
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Avatar uživatele
Kaczenka21
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 04 Lis 2010 11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#3 Příspěvek od Kaczenka21 »

Tohle neni nesmyslne téma je to tema kvuli komplexnejsimu infu a statistice sudancovi skupiny :)
Kaczenka♥

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#4 Příspěvek od sudanec »

:whip: nekazte mi statistiku. Monitorujeme, ci sa viac radcov pozrie na novy prispevok sem, alebo do ostatnych sekcii.
Obrázek

Avatar uživatele
Kaczenka21
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 04 Lis 2010 11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#5 Příspěvek od Kaczenka21 »

možná by toto tvrzení podpořila nějaká fotka:)





sudanova fotka:)samozřejmě:)
Kaczenka♥

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#6 Příspěvek od sudanec »

Vsak na fb mam miliardu fotiek :D
Obrázek

Avatar uživatele
Kaczenka21
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 04 Lis 2010 11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#7 Příspěvek od Kaczenka21 »

Jaky jste měly víkend panove:)
Ja velice fajn byla jsem na srazu wowkařů poznala hromadu zajímavých lidí mezi nimy i hlavního tvůrce mafie:)
a už nikdy nebudu pit:) všechno mě bolí
Kaczenka♥

eda
VIP
VIP
Příspěvky: 576
Registrován: 24 Srp 2006 10:35
Místo/Bydliště: Kroměříž

Re: Jen jestli to funguje:)

#8 Příspěvek od eda »

Kaczenka21 napsal:Jaky jste měly víkend panove:)
Ja velice fajn byla jsem na srazu wowkařů poznala hromadu zajímavých lidí mezi nimy i hlavního tvůrce mafie:)
a už nikdy nebudu pit:) všechno mě bolí
Všechno? :shock: :o
Obrázek
ObrázekObrázek
Jestli se Vám líbím, můžete mě kontaktovat na eda@forum.viry.cz :-)

Avatar uživatele
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 Lis 2006 15:24
Místo/Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Jen jestli to funguje:)

#9 Příspěvek od vyosek »

Vikend pracovne-relaxacni, teda nedele vzdelavaci :wink: Zapocty jsou svine :boxed:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Avatar uživatele
Kaczenka21
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 04 Lis 2010 11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#10 Příspěvek od Kaczenka21 »

dobrá tedy všechno ne:) boli me klouby a zada:) např:)
Kaczenka♥

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen jestli to funguje:)

#11 Příspěvek od Pavuk29 »

Kacka, chces jednu po karmenadloch? :lol: Co tu spamujes :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Odpovědět