COMODO 5

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
andy72
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 26 Zář 2010 16:57

COMODO 5

#1 Příspěvek od andy72 »

zdravím, nainštaloval som si firewall comodo 5, keď mám zapnuté defence+, ta2 05 windows v centre zabezpečenia hlási že mám zapnuté dva programy proti spyware a že to môže spôsobovať problémy, mám to nechať vypnuté? :(

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120013
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: COMODO 5

#2 Příspěvek od Rudy »

Antispy program je součást FW. Jeden musíte vypnout, aby nedošlo ke kolizi rez. štítů. Je jedno, který.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
andy72
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 26 Zář 2010 16:57

Re: COMODO 5

#3 Příspěvek od andy72 »

no aby som pravdu povedal, neviem kde sa dá vypnúť v avire antispy, a ktorý je lepšie nechať zapnutý???

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120013
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: COMODO 5

#4 Příspěvek od Rudy »

V Aviře ho nevypnete. Musíte ten v Comodu. Tam ponechte zapnutý jen FW.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
andy72
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 26 Zář 2010 16:57

Re: COMODO 5

#5 Příspěvek od andy72 »

dik moc.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120013
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: COMODO 5

#6 Příspěvek od Rudy »

Není zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno