MBR Error 3
Moderátor: Moderátoři
- techno2000
- 3. Stupeň Varování
- Příspěvky: 191
- Registrován: 24 Črc 2008 17:42
- Kontaktovat uživatele:
MBR Error 3
Zdravim. Davnejsie som mal nainstalovany Acronis True Image Home ktory som normalne odinstaloval. ale ostal mi tam Acronis Startup Recovery Manager. tak som ho odsranil rucne podla tohto:http://kb.acronis.com/content/1624
Acronic SZ sa odstranil ale teraz pri starte pc sa nespusti uz moznost Acronis Startup Recovery Manager ale MBR Error 3 Nieco som sa docital o tej chybe tu:http://forums.techguy.org/windows-vista ... r-3-a.html
ale to je na vistu. mam xp. Mohol by niekto poradit?
Acronic SZ sa odstranil ale teraz pri starte pc sa nespusti uz moznost Acronis Startup Recovery Manager ale MBR Error 3 Nieco som sa docital o tej chybe tu:http://forums.techguy.org/windows-vista ... r-3-a.html
ale to je na vistu. mam xp. Mohol by niekto poradit?


- riffman
- VIP

- Příspěvky: 3203
- Registrován: 20 Říj 2004 07:00
- Místo/Bydliště: České Budějovice
- Kontaktovat uživatele:
Re: MBR Error 3
zdravim
mate instalacni CD s Windows?
mate instalacni CD s Windows?
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
- techno2000
- 3. Stupeň Varování
- Příspěvky: 191
- Registrován: 24 Črc 2008 17:42
- Kontaktovat uživatele:
- riffman
- VIP

- Příspěvky: 3203
- Registrován: 20 Říj 2004 07:00
- Místo/Bydliště: České Budějovice
- Kontaktovat uživatele:
Re: MBR Error 3
po aplikaci dejte vedet, zdali to klaplo, nekdy prikaz fixmbr nepomuze a je treba pouzit prikaz fixbootkozan napsal:
- Připravím si instalační CD Windows XP
- Pokud používám speciální SCSI, nebo RAID ovladače, tak si najdu též disketu s ovladačem
- Vzpomenu si na heslo uživatele administrator *)
- V BIOSu si zařídím aby se systém zavedl (boot) z CD
- Restartem PC a zavedením z CD se spustí instalace
- Pokud používám nějaké speciální ovladač SCSI, nebo RAID, tak stihnu F6 jejich zavedení z diskety
- Zvolením R přejdu do konzoly pro zotavení (ve znakovém režimu)
- Konzola ohledá připojené disky a nabídne seznam nalezených instalací. např:
Kód: Vybrat vše
1. C:\WINDOWS- Po výzvě
odpovím číslem zvolené instalace, třeba: 1Kód: Vybrat vše
Ke které instalaci Windows se chcete přihlásit:
POZOR: NumLock na klávesnici nesvítí!- Zadám heslo uživatele administrator a octnu se v adresáři %WINDIR% (obvykle C:\WINDOWS)
- V příkazovém řádku zadám příkaz
Kód: Vybrat vše
fixmbr- Klávesou A potvrdím dialog. Zadám příkaz
pro restart PCKód: Vybrat vše
EXIT
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
Re: MBR Error 3
Omlouvám se za vstup
Máte zachranné cd acronis pokud ano nabootovat z něj a aktivovat startup recovery manažera pak jej deaktivovat a zrušit acronic secure zonu
Nebo vytvořit acronic secure zonu aktivovat startup recovery manažera pak jej deaktivovat a a zrušit acronic secure zonu
Případně pokud se dostanete do Windows nainstalovat acronis a stejný postup v programu pak jej odinstalovat
Tot je spravný postup v případě Acronis True Image Home jak postupovat
Máte zachranné cd acronis pokud ano nabootovat z něj a aktivovat startup recovery manažera pak jej deaktivovat a zrušit acronic secure zonu
Nebo vytvořit acronic secure zonu aktivovat startup recovery manažera pak jej deaktivovat a a zrušit acronic secure zonu
Případně pokud se dostanete do Windows nainstalovat acronis a stejný postup v programu pak jej odinstalovat
Tot je spravný postup v případě Acronis True Image Home jak postupovat
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA
SENECA
- techno2000
- 3. Stupeň Varování
- Příspěvky: 191
- Registrován: 24 Črc 2008 17:42
- Kontaktovat uživatele:
Re: MBR Error 3
Za všechny zúčastněné nemáte zač 
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA
SENECA

Přispějete na provoz fóra?